Rezerwacje

Rezerwacje

Vip-Service to rezerwacja hoteli, biletów lotniczych, wynajem samochodów, limuzyn. Mozemy zarezerwowac sale konferencyjne i bankietowe.

Hotele
Na życzenie klienta zarezerwujemy noclegi w hotelach, pensjonatach, prywatnych kwaterach w Warszawie, a takze na terenie calej Polski, według standardów i wymagań klienta.
Możliwosc rezerwacji on-line za pomocą naszego serwisu www. Oferujemy najniższe ceny.

Samochody
Vip-service, dokonuje dla Ciebie rezerwacji samochodów według wybranej klasy i marki auta. Oferujemy transport samochodami różnej klasy z kierowcą i asystą (tłumacz, ochrona). W bogatej ofercie aut znajdują sie również limuzyny.

Autokary i minibusy
Dla grup zorganizowanych zapewnimy przejazdy autokarami oraz minibusami, do wybranego miejsca i w określonym czasie.

Helikoptery i prywatne samoloty
Dla najbardziej wymagających zamówimy przelot helikopterem lub prywatnym samolotem.

Sale konferencyjne, bankietowe
Na zlecenie klienta rezerwujemy sale konferencyjną lub bankietową, według standardu i wymagań klienta. Zapewniamy również odpowiednie przygotowanie pomieszczeń oraz obsługe podczas imprezy.

Bilety lotnicze, kolejowe, autokarowe
Za naszym pośrednictwem, dostaniesz bilet samolotowy, kolejowy, autokarowy - na dowolnie wybraną trasę, po najniższych cenach.

Inne
Wykonujemy wszelkie inne, nawet drobne zlecenia, zwiazane z rezerwacją. Na przykład rezerwacja stolika w restauracji, lokalu, biletów do opery, teatru, wizyty w SPA itd.

Polski